Tábor 2020

Novinky k letošnímu táboru.

V současné době není jasné, zda bude možno uspořádat tábor, či nikoli. Všichni doufáme, že konání skautských táborů bude „posvěceno“.
Naše středisko je ve smyslu skautského hesla připraveno uskutečnit tábor v souladu s informacemi uvedenými na přihláškách, tj. v termínu 4. – 18. července na Sedýlku.
Vážení rodiče členů našeho střediska, pokud máte v plánu poslat své dítě na skautský tábor, zašlete, prosím, přihlášku do 15. května t.r. v příloze e-mailu na adresu dana.rysankova@skautiprachatice.cz.
Pro plánování táborového programu potřebujeme alespoň rámcově vědět, s jakým množstvím dětí a v jakém věkovém rozsahu budeme mít co do činění.
Samozřejmě chápeme, že v této netypické situaci ani vy nemůžete stoprocentně říci, zda se dítě tábora zúčastní.