Pojď si hrát!

Akce pro veřejnost spojená s náborem nováčků.

Hravé odpoledne se skauty

V sobotu 15. září jsme zahájili nový školní rok akcí pro veřejnost.

Po celém Parkánu byla připravena stanoviště, na kterých děti plnily různé úkoly. Skládaly papírové vlaštovky, zkoušely tvořit obří bubliny, místo původně plánované střelby z vodních děl se střílelo z pistolí Nerf a podle vystřižených šablon se tvořilo třpytivé tetování.  Pohybuchtiví se mohli dosyta vyskákat na skákacím hradě a hladovci si opekli buřty na ohni. Každý, kdo zvládl obejít všechna stanoviště a vyluštit tajný kód, byl odměněn malou cenou.

Ten, koho zajímala naše činnost, měl možnost si prohlédnout fotografie z tábora, nebo se vyptat vedoucích. Řešilo se vše od termínů schůzek až po to, co dělají skauti, když je venku zima.

Za neustálé aktivity utekly tři hodiny, které byly pro akci vyhrazené, jako voda a po páté hodině již zase vystřídal křik dětí zpěv místních ptačích obyvatel.

Za finanční podporu akce děkujeme Jihočeskému kraji. Za pomoc s propagací pak redakcím prachatickonews.cz, prachatice.eu a Radničního listu.

Fotogalerie: