Ve stínadlech se něco děje (10.4. - 30.6)

Vše o dlouhodobé hře.

oddíl Orinoddíl Tygříci

Senzační zpráva o tom, že se objevil ježek v kleci, i když zatím jen jako kresba na zdi u Rozdělovací třídy, způsobila obrovský zmatek. Každý se chce ježka zmocnit nebo o něm alespoň zjistit co nejvíc informací.
Kdo nakonec ježka získá, se rozhodne až na táboře.
Ti, kdo se ve Stínadlech moc nevyznají, můžou si při pátrání po ježkovi nahlédnout do mapy Stínadel. Ta je vyvěšena v klubovně a taky v následujícím dokumentu. .Mapa Stínadel [ 101.09kB]

Jedná se o část města uvnitř hradeb nebo těsně kolem nich.

Každé dva týdny se zde objeví (taky na nástěnce v klubovně) šifra a úkol.
Během družinovky, nebude-li dohodnuto jinak, můžete se vydat pátrat na místo, které je v šifře popsané.

II.

Na rozluštění druhé šifry a následném pátrání na daném místě  a taky na splnění úkolu máte čas od 15. do 28. dubna.

Šifra - HAHLOHEEHDUHEIHJ VEH ZOHÁAHDUHUIHŠYHNAHÍ UOHLEHIUHCIHI UYH OAHBOHREHAUHZIHU PYHOAHSOHLEHEUHDIHNYHÍ VAHEOHČEHEUHŘIHE

Praktický úkol: Upleť pomlázku nebo udělej píšťalku.

I.

Na rozluštění první šifry a následném pátrání na daném místě  a taky na splnění úkolu máte čas od 1. do 14. dubna.

Šifra - ÍŽÍŘM AZ ECILU ĚNARTS ÍŠJĚTORP AN UROVAJ ĚNITUD V JEDELH

Praktický úkol: Aktivně se zúčastni úklidu okolí klubovny nebo jiného předem určeného místa