Střediskový tábor (30.6. - 14.7. 2018)

Informace a dokumenty k letnímu táboru.

oddíl Orinoddíl Tygřícitábory

Vikingové – tábor oddílu Orin (30.6. - 14.7. 2018)

Z mlhy severu vynořuje se dobrodružný příběh neohrožených válečníků, kteří ctí odvahu, sílu a volnost. Vikingské vesnice, z nichž budou klany vyrážet na své výpravy, je potřeba nejprve zbudovat. Poté se vydáme na cesty vstříc novým dobrodružstvím a objevům. Nezalekneme se bouří, divokých útesů, neprostupných lesů, ani nebetyčných výšin.  Odin nechť bdí nad námi.

Každý vikingský bojovník nechť si z domova doveze štít o průměru 50-60 cm , přilbu a oděv.
Vikingské vesnice vybudujeme na místě dříve známém jako tábořiště na Sedýlku.

Cena tábora je 3000,- Kč
(Cena tábora se skládá z fixní částky 750 Kč + 150 Kč za každý započatý den)

Potřebné dokumenty:

Vážení rodiče,
Prosíme, abyste respektovali termín tábora a uvědomili si, že pokud dítě přijede jen na část tábora, přijde o možnost plnohodnotně se zúčastnit táborové hry. Zároveň to může zkomplikovat práci vedoucím, pokud se počet dětí během tábora bude měnit. Pokud se přece jen z pádného důvodu rozhodnete, že se dítě nezúčastní celého tábora, vyznačte to na přihlášce.

Jediný návštěvní den na táboře bude v sobotu dne 7. července od 14 do 19 hodin. Prosíme, abyste tento termín respektovali, aby nedocházelo k narušování programu tábora.

Pokud si dítě přiveze na tábor mobilní telefon, neručíme za případnou ztrátu nebo poškození telefonu. „Telefonní půlhodina“ bude vždy od 18:00 do 18:30 hodin.

V době tábora lze dětem psát na adresu: Junák-český skaut, Kasárenská 555, 383 01  Prachatice.