Loučení s prázdninami (29.8.2015)

Zažijete vše co jste o prázdninách nestihli. 29.8. od 14:00 v Parkánu

Čeká vás odpoledne plné her s vodou a nejen s ní. Můžete si zarybařit, pokusit se sebrat pirátovi klíč od pokladu, připravena bude střelnice s vodními pistolemi, ale i vodník popleta.

Nenechte si ujít "Skautské rozloučení s prázdnami"
uskuteční se v sobotu 28. 8. 2015 od 14:00 v areálu Parkánu.

Odměny čekají na každého, kdo se odváží přijít a vyzkoušet naše disciplíny :-)

Zápis z průběhu akce: V sobotu 29. srpna jsme uspořádali v Parkánu Loučení s prázdninami, třetí akci z projektu Ve svém živlu.

Hlavním živlem byla tentokrát voda, a tak si děti mohly vyzkoušet lovení ryb prutem nebo podběrákem, skládání lodiček z papíru, házení záchranným kruhem nebo po vodnicku zavírání dušiček do skleniček.

Zpestřením bylo i tvoření velkých barevných bublin. Dobře se bavili malí i velcí, počasí bylo pro vodní aktivity přímo ukázkové, proto nevadila ani závěrečná vodní bitva vším, do čeho se dala nabrat voda. Poslední akcí celého projektu bude větrné odpoledne 3. října 2015.

Projekt Ve svém živlu byl podpořen MŠMT a Městem Prachatice.