Herní odpoledne pro děti (6.6.2015)

Prima odpoledne s ohnivou tématikou.

V sobotu 6. května 2015 od 14 hodin si můžete přijít pohrát na parkoviště před Tatranem (v Prachaticích).

Připraveny budou soutěže, závody, prohlídka hasičského auta a budete nám moci něco pěkného namalovat.

Na všechny šikuly a šikulky čekají pěkné odměny.

Těšíme se na vás.

Zápis z akce:

V sobotu 6. června jsme uspořádali pro děti herní odpoledne na téma oheň. Jednalo se o již druhou akci v rámci projektu Se skauty ve svém živlu. Ti, kdo v parném odpoledni dokázali odolat alespoň na pár hodin odpočinku u vody, a přišli na parkoviště k městskému stadionu, si mohli prohlédnout hasičské zásahové vozidlo včetně jeho záchranářského vybavení, zasoutěžili si v záchraně osoby z hořícího domu (samozřejmě ne doopravdy), slalomu s vodou, stříkání vody na cíl, skládání puzzle se Soptíkem, navíjení požární hadice v podobě lízátka na provázku, znalosti důležitých telefonních čísel a na závěr kreslili obrázky na chodníku.

Každý účastník získal reflexní samolepku v podobě plamínku a vedle výhry i pár sladkostí. A vyhrál každý, kdo se zúčastnil. Nejmladší účastnici herního odpoledne Elince, bylo dva a půl roku. Těšíme se, že si přijdete zasoutěžit i při dalším – srpnovém - herním odpoledni, tentokrát na téma voda.

Akci podpořilo Město Prachatice a MŠMT.

Herní odpoledne - Oheň

logopruh-5