Herní odpoledne pro děti (3.10.2015)

Hrátky se vzduchem i ve vzduchu. V sobotu 3.října od 14h na Parkáně.

Můžete se těšit na spoustu zábavy se vzduchem a taky na vzduchu :-)

Na stanovištích si budete moci vyzkoušet co všechno vzduch dokáže a jak se s ním dá prima hrát.

V sobotu 3. října od 14:00 hodin na Parkáně.
Budeme připraveni s draky, barevnými bublinami, ještě barevnějšími balónky, novou foukačkou na šipky, letadýlky, ale i dalšími radovánkami.
Každý si odnese vlastnoručně vyrobené papírové letadlo, větrník a samozřejmě na vás čekají odměny za splnění alespoň jedné z připravených disciplín.

V sobotu 3. října tedy proběhla poslední akce z celoročního projektu Ve svém živlu pod patronátem vzduchu. Nafukovali jsme balónky, pouštěli draky, vyráběli vlaštovky a větrníky, poznávali ptáky. Děti si vyzkoušely střelbu z kuše nebo z foukačky, tvorbu bublin z různých druhů bublifuků.
Největší úspěch měly samotnými dětmi vyráběné vlaštovky, které pak poletovaly po celém Parkánu, a děti mezi sebou soutěžily, komu doletí nejdál či nejvýš.
Více než třicet dětí a jejich rodičů si společně s námi užilo v Parkáně slunečné odpoledne plné zábavy a za své výkony si odnesly to, co si samy vyrobily, nového draka i cenu za splnění všech osmi úkolů.
Další plánovanou akcí je 28. listopadu vázání adventní věnců.