Fotosoutěž - Ve svém živlu (26.4. - 15.10.2015)

Soutěž pro fotografy od 5 do 20 let o nejzajímavější snímky na téma "Jsem ve svém živlu".

Vyfoťte, kdy jste vy ve svém živlu. Co vás těší, baví, prostě kdy se nejvíc vyřádíte.
Na fotkách mohou být vaši kamarádi (pokud s tím budou souhlasit), při vaší oblíbené činnosti, zvířecí kamarádi (ty je možno fotit, bez písemného souhlasu :-) ), ale také vaše oblíbené místo pro procházku, nebo váš výtvor.

Foťte a posílejte nám vaše díla na e-mail fotosoutez@skautiprachatice.cz a to nejpozději do 15.10. 2015.

Každý může soutěžit až se šesti fotografiemi.

Samotnou fotografii vložte jako přílohu e-mailu. Do obsahu zprávy napište vaše jméno a příjmení, věk a pak také název fotografie a souhlas rodičů. Můžete také přidat popis. Zasláním fotografie se přihlašujete do soutěže a tím také vyjadřujete souhlas s jejími pravidly.
Úplná pravidla soutěže - Pravidla pro fotosoutěž 2015 [ 305.65kB] .

Soutěžní kategorie:

• 5 – 7 let
  • 8 – 11 let
  • 12 – 15 let
  • 16 – 20 let

Každý soutěžící může přihlásit 6 fotografií.

Jak hlasovat?

Po kliknutí na tlačítko "Hlasuj" se vám objeví velký náhled vybrané fotografie a pole pro vyplnění e-mailu. Do tohoto pole vyplňte e-mail na který vám pak přijde ověřovací kód. Kód bude vlastně e-mail se speciálním odkazem, na tento klidněte a je odhlasováno.
Z každého e-mailu můžete hlasovat pouze jednou pro jednu fotku.

O co soutěžíme?

Knížky, časopisy, hry a další živelné potřeby.