Cesta kolem světa (10.9. 2016)

Od indiánů k eskymákům, takovou jízdu zažijete jen s námi.

V sobotu 10. září uspořádalo naše skautské středisko v prachatickém Parku mládí další ze série akcí pro veřejnost. Tentokrát bylo tématem cestování po šesti světadílech.

Děti, kterých při slunečném odpoledni dorazilo kolem třiceti, si tak mohly vyzkoušet potápění pirátských lodí, přeskakování přes ledové kry, nebo klokaní „běh“ v pytlích. V Africe stavěly co nejvyšší pyramidy, v Americe jako kovbojové střílely od boku a v Asii jedly všemožnou sladkou havěť čínskými hůlkami. Ten, kdo zvládl splnit všechny úkoly, si pak mohl vybrat z velkého množství připravených cen. Na závěr zbyl i čas na povídání o skautech a naší celoroční činnosti.

Také se omlouváme všem, kdo nás, na základě chybné informace z nadpisu v pozvánce na akci, hledali v Parkáně. Chybu jsme sami nezpůsobili, ale bohužel ani včas neodhalili.

Příští akcí, na kterou se můžete těšit, bude 26. listopadu tradiční vázání adventních věnců.

Akci podpořili:

Pruh s logy